Podziękowania dla rodziców

FOTOKSIĄŻKA Z WASZYMI ZDJĘCIAMI

Jeżeli chcecie sprawić rodzicom prawdziwą radość, podarujcie im fotoalbum z Waszymi zdjęciami od dzieciństwa do chwili obecnej. Przeglądając kolejne strony, odbędą sentymentalną podróż w przeszłość, przypomną sobie najważniejsze chwile z Waszego życia, a także poznają bliżej Waszego ukochanego / ukochaną. W jednym miejscu będą mieć zebraną i uporządkowaną historię Waszego życia i miłości.

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW – PODARUJCIE IM W TYM DNIU ODROBINĘ SIEBIE

Umieszczając na pierwszej stronie piękną dedykację, pokażecie im jak bardzo ich cenicie oraz jak wiele dla Was znaczy ich miłość, pomoc i opieka.

Będzie to pamiątka, do której z radością będą wracać, którą będą zabierać na spotkania i do pracy, pokazywać znajomym i rodzinie. Nie będzie się kurzyć leżąc bezużytecznie na półce.

OPIS FOTOKSIĄŻKI I USŁUGI

Oferujemy wysokiej jakości fotoksiążkę, zawierającą 5 fotokart i okładkę (koszt 115 zł/szt.).
Sztywny papier fotograficzny i staranne wykonanie zapewnią komfort oglądania oraz bardzo dobrą jakość wydruku.

Po przesłaniu zdjęć do zeskanowania i/lub zdjęć w postaci elektronicznej, zaprezentujemy Państwu projekt fotoksiążki. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i sugestie. Po zaakceptowaniu i wydrukowaniu, wyślemy do Państwa gotowe fotoalbumy wraz z przesłanymi do nas oryginalnymi zdjęciami.

Wszelkie szczegóły uzgadniamy drogą mailową.

Za dodatkową opłatą możemy zwiększyć ilość fotokart w albumie.