Indywidualny kurs fotografii

Jeśli nie chcesz pracować w grupie, masz jakieś specjalne potrzeby – np. chciałbyś się skupić na konkretnym typie fotografii lub masz niestandardowe godziny pracy – takie spotkania są „szyte na miarę” specjalnie dla Ciebie.

Indywidualny kurs fotografii to program i harmonogram spotkań dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.
Część zajęć możemy nawet zrobić on-line.

Pomagam zrozumieć wszystkie niejasności związane z aparatem i dostarczam wiedzę niezbędną do robienia jak najlepszych zdjęć. Łączę teorię z praktyką, abyś lepiej zrozumiał omawiane zagadnienia i przede wszystkim umiał je wykorzystać robiąc zdjęcia swoim aparatem.

Dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją.

Indywidualny kurs fotografii
Kontakt: foto@ulanka.net lub 606-248-766

Zobacz również warsztaty fotograficzne w grupach oraz sugerowany program zajęć.

Zobacz profil Fotograf Łódź ulanka.net w Google


KURS FOTOGRAFII – OPINIE UCZESTNIKÓW

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem kursu fotografii to w 100% polecam zajęcia u Kasi – wszystkie poziomy (teoria +duuuużo praktyki).
W każdym calu jest profesjonalistką, ma wieloletnie doświadczenie, kocha to co robi, jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Super osobowość i do tego „connecting people” 👥.
Moja przygoda z aparatem zaczęła się x lat temu…ale dopiero zakup lustrzanki i pierwsze samodzielne próby jej użycia uświadomiły mi, że na temat robienia zdjęć „wiem, że nic nie wiem”. Wszystkie tematyczne lektury nie ułatwiały sprawy, wręcz zachęcały do odłożenia aparatu z powrotem do pudełka.
Kolejne zajęcia, – próby robienia zdjęć pod czujnym okiem Kasi sprawiały, że chciało się więcej i więcej, wiedzieć, ćwiczyć… focić 📸
Teraz nie wyobrażam siebie żadnej podróży bez mojego fotoplecaka.
Chciałabym Ci Katka bardzo podziękować za cierpliwość, wszelkie uwagi i wszystkie niesamowite szanse-wyzwania na rozwijanie umiejętności. Za adrenalinę przy reportażach. Za kopniaki w d…🍑 gdy brakowało motywacji albo było zbyt trudno 🤪😜 Za zmianę punktu widzenia na wszystko 😉. WIELKIE DZIĘKI! 🙏

Jeśli dla kogoś kompozycja, ISO, przysłona, czas naświetlania czy głębia ostrości to czarna magia nie ma nic prostszego… wystarczy zapisać się do Ulanki na warsztaty foto i wszystko stanie się jasne
Teoria połączona z praktyką, wszystko zrozumiale, dokładnie wytłumaczone i od razu aparat zaczyna uwieczniać na fotkach to co ja chcę a nie to co on by chciał
Oczywiście samo nic nie przyjdzie…. potrzeba chęci, czasu i duuużo cierpliwości ale satysfakcja z udanego ujęcia jest bezcenna.
Tryb „auto”? A cóż to takiego? 😉📷😀

Warsztaty z Ulanką dają wiedzę praktyczną i teoretyczną, bez której dalej robiłabym zdjęcia w jednym trybie – auto! 🤣
Ulanka jest przede wszystkim profesjonalistką 📷 i chociaż znamy się kupę lat to najbardziej zaimponowała mi cierpliwością i ogromną chęcią podzielenia się swoim doświadczeniem. Po warsztatach, moj „skomplikowany” aparat stał się moim przyjacielem – nie mogłam się z nim rozstać i tak mi zostało do dziś!😉 Uwaga! Efektem ubocznym warsztatów jest fantastyczne grono ludzi z pasją i energią, a przede wszystkim wiele, wiele… możliwości praktykowania i doskonalenia warsztatu.
Dziękuję Ci Kasiu za zaszczepienie fotograficznego bakcyla!!! 😘

Zakończyłam pierwszy poziom i z niecierpliwością czekam na kolejny. Lubię otaczający mnie świat, chcę od czasu do czasu zatrzymać chwile w kadrze. Dzięki Katarzyna Ulanska potrafię się komunikować ze swoim aparatem. To bezcenne!
Przyznam się, iż należę do tych bardziej opornych ale cierpliwość i jasny, klarowny sposób tłumaczenia na warsztatach trafił także do mnie.🙂

Dokładnie 4 lata temu rozpoczęła się moja przygoda z fotografią pod okiem Kasi Ulańskiej.
Próbowałam przejść przez instrukcje obsługi swojego aparatu ale poległam 😁
Kursy, warsztaty tworzone przez Ulankę w pełni usatysfakcjonowały mnie jako laika fotografii. Cierpliwa, bardzo dobrze wytłumaczyła zasady działania aparatu a w późniejszych kursach dawała mnóstwo praktycznych przykładów.
Uśmiechnięta, pogodna. Z sercem wykonuje swój zawód i pasję.
Polecam wszystkie kursy od początkującego przez średniozaawansowany oraz zaawansowany oraz warsztaty tematyczne, które są dopełnieniem wiedzy fotograficznej.
Fotografia jest dla mnie pasją, dzięki której się odprężam i uczę nowych rzeczy a jest to przyjemne kiedy wiem jak pracować na swoim aparacie.