Fotografia wizerunkowa

W każdej nowoczesnej i dynamicznej firmie wizerunek jest jedną z podstawowych składowych sukcesu. To jak postrzega naszą firmę kontrahent czy klient warunkuje przecież powodzenie w biznesie. Nieważne jak duża jest organizacja, budowanie tożsamości firmy nie może obyć się bez odpowiedniego przekazu wizerunkowego. Firma nie może pozostawać anonimowa, firma to przede wszystkim ludzie ją tworzący!

Fotografia wizerunkowa jest dokładnie tym, czego potrzebuje Państwa firma. Wykonujemy zdjęcia przedstawiające siedzibę firmy, jej otoczenie i zaplecze, park maszynowy, proces produkcji i pracowników.

Dzięki zdjęciom pracowników i kadry zarządzającej Klient utożsami Państwa firmę z konkretnymi osobami. Profesjonalna fotografia biznesowa i korporacyjna zbuduje wizerunek dynamicznej i nowoczesnej firmy mogącej zrealizować każde zlecenie Klienta.

Wykonujemy zdjęcia na strony internetowe, do folderów, czasopism, a także na plakaty czy banery. Dzięki zdjęciom wizerunkowym Wasza firma przestanie być anonimowa.

Fotografia wizerunkowa czyli „headshot” jako sposób budowania wizerunku firmy

Fotografia biznesowa i korporacyjna jest bardzo skutecznym sposobem na tworzenie odpowiedniego i trwałego wizerunku firmy. Jednym z jej kluczowych elementów jest bliski portret biznesowy tzw. headshot. Prawidłowo wykonany headshot świadczy o osobowości, energii i charyzmie szefa lub pracownika przez co doskonale wzmacnia przekaz marketingowy. Dzięki temu klient potrafi również utożsamić firmę z konkretnymi osobami – osobami dynamicznymi i kompetentnymi. Klient ma znaleźć w tych portretach to czego oczekuje i pożąda od firmy.

Należy pamiętać, że w fotografii wizerunkowej nie chodzi tylko i wyłącznie o odpowiedni warsztat techniczny. Oczywiście jest on niezwykle istotny, ale wyrażenie osobowości wymaga także oddania pewnego „charakteru” osób fotografowanych. Przekaz w fotografii biznesowej musi być jednocześnie wyrazisty i indywidualny, a z drugiej strony przewidywalny, efektywny i spójny.

Do końcowego i oczekiwanego wyniku wymagane jest więc unikalne połączenie warsztatu, wiedzy technicznej oraz estetycznej. Jednak najbardziej oczekiwany efekt w portrecie biznesowym daje głęboki poziom zrozumienia, indywidualnego podejścia i doświadczenia z ludźmi. Dlatego warto skorzystać z usług naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy. Fotografia wizerunkowa Państwa firmy zmieni jej oblicze!