Zdjęcia z drona

Wykonujemy zdjęcia z drona dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych.

Zdjęcia z powietrza dają możliwość dotarcia do miejsc nieosiągalnych dla zwykłego fotografa. Świat z góry wygląda zupełnie inaczej. Fotografia lotnicza ukazuje dany budynek lub miejsce z zupełnie innej perspektywy. Równocześnie za pomocą zdjęć z drona możemy pokazać lokalizację i otoczenie. Zdjęcia z powietrza są unikalne i atrakcyjne dla potencjalnych klientów.

Za pomocą zdjęć z drona na pewno wyróżnisz swoją ofertę!

ZDJĘCIA NIERUCHOMOŚCI  DLA AGENCJI NIERUCHOMOŚCI
ZDJĘCIA DLA DEWELOPERÓW I ARCHITEKTÓW
ZDJĘCIA DLA BIUR PODRÓŻY I TOUR-OPERATORÓW

Zdjęcia z drona wykonujemy dla branży budowlanej, deweloperskiej czy dla agencji nieruchomości. Jeśli chcesz korzystnie sprzedać lub wynająć nieruchomość, zdjęcia z drona na pewno będą bardzo pomocne i uatrakcyjnią Twoją ofertę. Możemy wykonać profesjonalne zdjęcia nieruchomości z drona i z ziemi (wewnątrz i na zewnątrz). Wykonujemy zdjęcia nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży lub wynajmu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy ukazać fotografowane pomieszczenia z jak najlepszej perspektywy, co z pewnością przełoży się na szybszą sprzedaż prezentowanego lokum. Fotografujemy pokoje hotelowe, mieszkania, apartamenty, a także całe domy i rezydencje.

Wykonujemy zdjęcia z powietrza i z ziemi obiektów budowlanych, terenów pod przyszłe inwestycje oraz placów budowy. Zdjęcia takie są często wykorzystywane przez deweloperów oraz generalnych wykonawców robót. Zdjęcia z drona mogą uatrakcyjnić ofertę i przyspieszyć sprzedaż inwestycji. Mogą być również wykorzystane do wizualizacji powstających inwestycji.

Współpracujemy z biurami podróży i tour-operatorami. Robimy zdjęcia hoteli i wycieczek do folderów oraz na strony internetowe.

 

IMPREZY, EVENTY, ŚLUBY

Zdjęcia z drona mogą stanowić atrakcyjny dodatek do tradycyjnego fotoreportażu. Dają możliwość ukazania zupełnie innej perspektywy, zobrazowania skali wydarzenia lub pięknych okoliczności przyrody.