Sesja rodzinna jako świąteczny prezent

Mikołajkowa sesja rodzinna to wspaniała zabawa dla całej rodziny. Możecie się razem powygłupiać, poprzytulać, poprzebierać… To nie tylko świetna pamiątka, ale i czas radośnie spędzony razem.

Świąteczna sesja rodzinna

Kolorowe lampki choinkowe, czerwone czapki mikołaja i dzwoneczki wprowadzą Was w świąteczny nastrój. Profesjonalne zdjęcia będą stanowić pamiątkę na całe lata, a równocześnie może to być świetny prezent pod choinkę dla najbliższych. Dziadkowie na pewno się ucieszą ze świątecznego zdjęcia wnuczki lub wnuczka.

Mikołajkowa Julia z lampkami

Sesja rodzinna to również dobra okazja do sfotografowania dzieci / rodziny – niekoniecznie w świątecznym wystroju. Możecie wykorzystać obecność profesjonalnego fotografa i zrobić pamiątkowe zdjęcia dzieci i całej rodziny.

Świąteczne zdjęcie rodzinne może być Waszą nową świecką tradycją

Zdjęcie rodzinne

Kochające się rodzeństwo

Jeśli chcecie zrobić prezent sobie lub bliskim, możemy Wam pomóc w stworzeniu kalendarza, fotoobrazu czy po prostu zrobić odbitki na eleganckim papierze jedwabistym. Dzieci poubierane w mikołajowe czapki można również wykorzystać do stworzenia własnej kartki z życzeniami dla przyjaciół i rodziny. Taką kartkę świąteczną możecie wydrukować lub porozsyłać w wersji elektronicznej. Możecie ją również zamieścić na Waszym profilu FB.

Pomysł na kartkę świątecznąŚnieżynka na kartkę

Zdjęcia możemy zrobić w studio lub w domu. Każda z opcji ma swoje zalety – w domu dzieci są w swoim środowisku, co sprzyja zrobieniu zdjęć bardziej naturalnych, swobodnych. W studio natomiast mamy do wyboru różne tła i możemy zrobić zdjęcia w czystej przestrzeni – bez mebli i innych „przeszkadzajek”. Sami wybierzcie, które zdjęcia bardziej Wam odpowiadają.

Dzieci sfotografowane w domuDziewczynka sfotografowana w studio

Koszt sesji rodzinnej / sesji dziecięcej:

  1. Pełna sesja rodzinna – 20 zdjęć na płycie CD – 350 zł
    (10 odbitek w formacie 15×21 na papierze jedwabistym)
  2. Mini sesja rodzinna – 5 zdjęć na płycie CD – 99 zł + każde dodatkowe 25 zł
    (wszystkie wybrane zdjęcia w postaci odbitek na papierze jedwabistym w formacie 15×21)

Więcej zdjęć możecie obejrzeć na stronie: sesja rodzinna lub sesja dziecięca
Zapraszamy również na nasz profil fb: ulanka.net

Kontakt: Katarzyna Ulańska 606-248-766 lub kulanska@ulanka.net

Zapraszamy i życzymy Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt