Konsultacje fotograficzne online

Konsultacje foto onlineJeśli chciałbyś przeanalizować zrobione przez siebie zdjęcia, poznać swoje mocne i słabe strony, dowiedzieć się jakie błędy popełniasz i na czym powinieneś się skupić – konsultacje fotograficzne są właśnie dla Ciebie.

Podczas naszego spotkania omówimy Twoje prace,
a także odpowiem na nurtujące Cię pytania.

Dzielę się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją.

Mogę również pomóc przy wyborze sprzętu fotograficznego.

Konsultacje fotograficzne odbywają się on-line.
Istnieje możliwość konsultacji osobistych w Łodzi.
Jeśli interesuje Cię taka forma, zapraszam do kontaktu.

 

Konsultacje fotograficzne online

Kontakt: foto@ulanka.net lub 606-248-766

ETAPY KONSULTACJI ON-LINE

  1. Przyślij na adres foto@ulanka.net informację o Twoich potrzebach i nurtujących Cię problemach dotyczących fotografii.
    Jeśli podasz swój nr telefonu, to zadzwonię abyśmy krótko porozmawiali o różnych możliwościach.
  2. Następnie otrzymasz dane do przelewu na kwotę 100 zł za godzinną konsultację.
  3. Poprzez WeTransfer prześlij wybrane zdjęcia do analizy (max. 10 zdjęć).
  4. Po zaksięgowaniu wpłaty, umawiamy się na spotkanie.

Zobacz również warsztaty fotograficzne w grupach oraz indywidualny kurs fotografii.

Zobacz profil Fotograf Łódź ulanka.net w Google


KURS FOTOGRAFII – OPINIE UCZESTNIKÓW

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem kursu fotografii to w 100% polecam zajęcia u Kasi – wszystkie poziomy (teoria +duuuużo praktyki).
W każdym calu jest profesjonalistką, ma wieloletnie doświadczenie, kocha to co robi, jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Super osobowość i do tego „connecting people” 👥.
Moja przygoda z aparatem zaczęła się x lat temu…ale dopiero zakup lustrzanki i pierwsze samodzielne próby jej użycia uświadomiły mi, że na temat robienia zdjęć „wiem, że nic nie wiem”. Wszystkie tematyczne lektury nie ułatwiały sprawy, wręcz zachęcały do odłożenia aparatu z powrotem do pudełka.
Kolejne zajęcia, – próby robienia zdjęć pod czujnym okiem Kasi sprawiały, że chciało się więcej i więcej, wiedzieć, ćwiczyć… focić 📸
Teraz nie wyobrażam siebie żadnej podróży bez mojego fotoplecaka.
Chciałabym Ci Katka bardzo podziękować za cierpliwość, wszelkie uwagi i wszystkie niesamowite szanse-wyzwania na rozwijanie umiejętności. Za adrenalinę przy reportażach. Za kopniaki w d…🍑 gdy brakowało motywacji albo było zbyt trudno 🤪😜 Za zmianę punktu widzenia na wszystko 😉. WIELKIE DZIĘKI! 🙏

Jeśli dla kogoś kompozycja, ISO, przysłona, czas naświetlania czy głębia ostrości to czarna magia nie ma nic prostszego… wystarczy zapisać się do Ulanki na warsztaty foto i wszystko stanie się jasne
Teoria połączona z praktyką, wszystko zrozumiale, dokładnie wytłumaczone i od razu aparat zaczyna uwieczniać na fotkach to co ja chcę a nie to co on by chciał
Oczywiście samo nic nie przyjdzie…. potrzeba chęci, czasu i duuużo cierpliwości ale satysfakcja z udanego ujęcia jest bezcenna.
Tryb „auto”? A cóż to takiego? 😉📷😀

Warsztaty z Ulanką dają wiedzę praktyczną i teoretyczną, bez której dalej robiłabym zdjęcia w jednym trybie – auto! 🤣
Ulanka jest przede wszystkim profesjonalistką 📷 i chociaż znamy się kupę lat to najbardziej zaimponowała mi cierpliwością i ogromną chęcią podzielenia się swoim doświadczeniem. Po warsztatach, moj „skomplikowany” aparat stał się moim przyjacielem – nie mogłam się z nim rozstać i tak mi zostało do dziś!😉 Uwaga! Efektem ubocznym warsztatów jest fantastyczne grono ludzi z pasją i energią, a przede wszystkim wiele, wiele… możliwości praktykowania i doskonalenia warsztatu.
Dziękuję Ci Kasiu za zaszczepienie fotograficznego bakcyla!!! 😘

Zakończyłam pierwszy poziom i z niecierpliwością czekam na kolejny. Lubię otaczający mnie świat, chcę od czasu do czasu zatrzymać chwile w kadrze. Dzięki Katarzyna Ulanska potrafię się komunikować ze swoim aparatem. To bezcenne!
Przyznam się, iż należę do tych bardziej opornych ale cierpliwość i jasny, klarowny sposób tłumaczenia na warsztatach trafił także do mnie.🙂

Dokładnie 4 lata temu rozpoczęła się moja przygoda z fotografią pod okiem Kasi Ulańskiej.
Próbowałam przejść przez instrukcje obsługi swojego aparatu ale poległam 😁
Kursy, warsztaty tworzone przez Ulankę w pełni usatysfakcjonowały mnie jako laika fotografii. Cierpliwa, bardzo dobrze wytłumaczyła zasady działania aparatu a w późniejszych kursach dawała mnóstwo praktycznych przykładów.
Uśmiechnięta, pogodna. Z sercem wykonuje swój zawód i pasję.
Polecam wszystkie kursy od początkującego przez średniozaawansowany oraz zaawansowany oraz warsztaty tematyczne, które są dopełnieniem wiedzy fotograficznej.
Fotografia jest dla mnie pasją, dzięki której się odprężam i uczę nowych rzeczy a jest to przyjemne kiedy wiem jak pracować na swoim aparacie.