Fotografia ślubna

 Nasz fotograf ślubny zapewni Wam fotoreportaż z dnia ślubu, na który składają się zdjęcia z przygotowań i błogosławieństwa, zdjęcia z uroczystości w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego w Łodzi oraz zdjęcia z przyjęcia weselnego.

Fotografia ślubna nie tylko ma pokazywać Wasz dzień krok po kroku, ale powinna również oddawać nastrój i magię związaną z uroczystością zaślubin.

Przygotowujecie się do dnia zaślubin. Staracie się, aby wszystko w tym dniu było wyjątkowe i jak najlepiej zorganizowane. My staramy się, abyście mieli piękne zdjęcia i wspomnienia.

Dodatkowo możemy Wam zorganizować sesję plenerową po ślubie. Już na spokojnie możecie się cieszyć sobą i mieć dobrą zabawę pozując do wspólnych zdjęć.

Pamiętajcie, że zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie.

Pracujemy w lokalizacji Łódź i okolice

Fotografia ślubna okiem fotografa

Fotografia ślubna jest rodzajem fotografii, której głównym tematem są wszystkie aktywności związane ze ślubem.

Pod tą nazwą kryje się bogata i różnorodna oferta, od reportażu ślubnego, gdy fotografowie przez cały dzień towarzyszą parze młodej oraz ich rodzinom w trakcie przygotowań do ceremonii, przez nastrojowe zdjęcia we wnętrzach (w kościele lub w pałacu ślubów), po sesje plenerowe, w czasie których nowożeńcy pozują do zdjęć pamiątkowych wykonywanych na łonie natury oraz zdjęcia okolicznościowe, takie jak np. grupowe zdjęcia rodzinne, portrety rodziców, dziadków, drużbów i druhen czy świadków ślubu i gości weselnych.

Obecnie coraz modniejsze staje się także stylizowanie zdjęć ślubnych na zdjęcia modowe, kiedy to dzięki odpowiedniemu zaaranżowaniu sesji i późniejszej obróbce uzyskuje się niesamowity efekt przywodzący na myśl fotografie publikowane w najlepszych magazynach kobiecych takich jak Elle albo Vouge.

Na specjalne życzenie można także fotografa robiącego zdjęcia ślubne wynająć odpowiednio wcześniej, by udokumentował rozwój wydarzeń od samego początku, a wiec nawet od dnia zaręczyn, przez wizytę w domu panny młodej i prośbę o jej rękę, po wieczory panieński i kawalerski, a w końcu sam dzień zaślubin – w przypadku bardzo odważnych par nawet po… noc poślubną.

To dlatego fotograf ślubny powinien być dyskretny i kulturalny, a jednocześnie musi umieć nawiązać dobry kontakt z młodą parą i gośćmi weselnymi. Musi także być profesjonalistą, który dysponuje odpowiednią techniką, wiedzą i doświadczeniem oraz niezawodnym sprzętem.

Nie bez znaczenia jest tu także nietuzinkowy zmysł estetyczny, tak potrzebny, by stworzyć przepiękne i poruszające zdjęcia ukazujące to, co w dniu ślubu jest najważniejsze: radość rodzin i miłość dwojga zapatrzonych w siebie osób, które zechciały przypieczętować swój związek przysięgą małżeńską.