Fotografia komercyjna

Zajmujemy się szeroko pojętą fotografią komercyjną. Wykonujemy zarówno zdjęcia produktowe (packshots), fotoreportaże z konferencji, eventów i imprez firmowych, jak i zdjęcia wizerunkowe dla firm i przedsiębiorstw (fotografia biznesowa i korporacyjna).

Fotografia komercyjna ma na celu zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy, a także zwiększenie sprzedaży produktów i usług. Wykonujemy zdjęcia na strony internetowe, do folderów, czasopism, na plakaty i banery.

Sesje zdjęciowe możemy robić w naszym studio, w plenerze, w dowolnych wnętrzach, a także na terenie Państwa placówki.

Fotografia komercyjna to narzędzie promocyjne

Fotografia komercyjna jest narzędziem, dzięki któremu zarabia się pieniądze. Jej estetyka musi być dostosowana do indywidualnych potrzeb zamawiającego i jednocześnie trafiać do jak najszerszego kręgu odbiorców. Nawet najlepszy tekst nie wygra we współczesnym komunikacyjnym zgiełku z dobrze zrobioną fotografią reklamową. Obojętnie, czy masz zamiar wypromować sklep internetowy, linię odzieżową, pub, restaurację, hotel, SPA czy salon fryzjerski, zawsze będziesz potrzebował profesjonalnie wykonanych zdjęć. Będą to: zdjęcia do galerii internetowych, zdjęcia do ulotek promocyjnych, zdjęcia do plakatów reklamowych i na bandery, zdjęcia do kalendarzy, zdjęcia do katalogów, zdjęcia do menu, a w końcu zdjęcia do tekstów PR-owych publikowanych w prasie i serwisach internetowych.

Jeśli zależy ci na utrwaleniu świadomości twojej marki, zaprezentowaniu jakości oferowanych usług lub produktów oraz wytworzeniu aury wyjątkowości i atrakcyjności tego, co masz do zaproponowania, musisz posłużyć się fotografią komercyjną, której rodzaj oddziaływania zostanie dobrany ze względu na charakter branży, którą reprezentujesz oraz grupę docelową, czyli osoby do których kierujesz swój przekaz.

Fotograf zajmujący się fotografią komercyjną musi umieć patrzeć oczami konsumenta, wczuwać się w jego pragnienia, umiejętnie je podsycać i ukierunkowywać. Komercyjne zdjęcie nie ma być jedynie chwytliwym opakowaniem produktu, ma aktywizować, wskazywać cel, zaszczepiać idę, którą w tym przypadku jest twoja marka i związane z nią wartości.

Zapraszamy do współpracy.